Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Війна не завадить коханню: у Татарбунарах пожежник чуттєво освідчився своїй коханій-поліцейській 

21 Листопада 2023 14:13
Ганна Ковальова
Війна не завадить коханню: у Татарбунарах пожежник чуттєво освідчився своїй коханій-поліцейській 

Для дільничної офіцерки Татарбунарського відділу поліції Аліни Дукіної це стало справжнім сюрпризом, адже вона разом зі своїм хлопцем, який працює в місцевій пожежній частині, планувала одружитися після Перемоги. Однак її коханий Олександр Власюк не зміг більше чекати та освідчився їй прямо на місці служби. Про це повідомили у Відділенні поліції №2 Білгород-Дністровського РВП ГУНП.

У свою обраницю Олександр закохався з першого погляду два роки тому. Вона відповіла йому взаємністю та пара почала жити разом, однак одружуватися не поспішали, бо в країні йде війна. Проте рятувальник не захотів більше бути у статусі «хлопця» Аліни та вирішив «підмовити» усіх її колег й зробити неочікувану пропозицію. 

Чоловік освідчився дівчині у відділенні поліції: поки колеги відвертали її увагу, до неї з квітами підійшов коханий, освідчився та запропонував вийти за нього заміж. Звісно, вона сказала «так».

«Це було несподівано та приємно, звичайний день на службі прикрасили слова кохання та пропозиція побратись. Я навіть не очікувала, що коханому вдасться підговорити моїх колег допомогти йому зробити такий сюрприз. Вже тривалий час ми обговорювали питання весілля, але зараз, під час війни, вирішили не квапитись», – поділилась враженнями поліцейська. 

Бажаємо закоханим довгого, щасливого та світлого сімейного життя.

Поділитись
Зараз читають