Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На Одещині правоохоронці викрили підприємство в ухиленні від сплати податків на суму 8,6 мільйона гривень

13 Листопада 2023 13:13
Ганна Ковальова
На Одещині правоохоронці викрили підприємство в ухиленні від сплати податків на суму 8,6 мільйона гривень

Детективи Бюро економічної безпеки спільно з оперативниками Одеського загону викрили керівництво однієї з місцевих компаній в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Директору оголошено про підозру. Про це повідомили в пресслужбі БЕБ на пресслужбі Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Правоохоронці встановили, що одеська компанія, яка надає послуги у сфері обслуговування водного транспорту в портах України, з корисливих мотивів уникала сплати податків до державного бюджету у повному обсязі.

“З 2021 по 2023 рік підприємство, усупереч встановленим митним законодавством України обмежень щодо розпорядження майном, яке ввезено на територію України у митному режимі «тимчасове ввезення», із використанням пільг при сплаті митних платежів передавало морське суховантажне судно у платне користування іншим підприємствам. В результаті вказаних дій до бюджету не надійшли кошти на суму 8,6 млн грн” – йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Під час обшуків у офісному приміщенні компанії правоохоронці виявили документи фінансово-господарської діяльності, що підтверджують їх незаконну діяльність. Наразі директору морського підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212 ККУ «Ухилення від сплати податків, зборів (обовʼязкових платежів)».

Поділитись
Зараз читають