Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У двох навчальних закладах Василівської громади відкрили класи безпеки (Фото)

12 Серпня 2023 14:01
Ганна Ковальова
У двох навчальних закладах Василівської громади відкрили класи безпеки (Фото)

Одразу у двох навчальних закладах Василівської громади відкрили класи безпеки: у Каракуртському та Калчевському ліцеї. Про це повідомили в Болградському районному управлінні Головного управління ДСНС в Одеській області.

Під час відкриття класів школярі мали змогу познайомитись з рятувальниками та представленими безпековими локаціями – мінна та пожежна безпека, домедична підготовка та безпека дорожнього руху.

Працівники Болградського районного управління провели профілактичний захід у новостворених класах, де також нагадали про правила пожежної безпеки, основні причини виникнення пожеж та їх гасіння, дії під час повітряної тривоги. Не оминули теми вибухонебезпечних предметів.

“Дані класи були створені з метою формування в учасників освітнього процесу навичок збереження власного життя та здоров’я, а також запобігання небезпечним ситуація. В них створенні всі необхідні умови, аби діти під час практичних або онлайн занять могли вивчати правила безпечної поведінки в побуті, дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, ознайомлювались з первинними засобами пожежогасіння, правилами дорожнього руху, першої домедичної допомоги” – пояснили рятувальники.

Поділитись
Зараз читають