Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Лоукост Wizz Air відновлює польоти в Молдову

18 Листопада 2023 15:03
Ганна Ковальова
Лоукост Wizz Air відновлює польоти в Молдову

Лоукостер Wizz Air відновить регулярні рейси до Молдови. З 14 грудня авіакомпанія літатиме з Кишинева до Лондона, Мілана та Риму. Про це оголосив прем’єр-міністр Дорін Речан, повідомляє молдавське видання TV8.

“Wizz Air повертається до Молдови. Авіакомпанія оголосила, що з грудня почне виконувати рейси за напрямками Кишинів – Рим, Кишинів – Мілан та Кишинів – Лондон”, – сказав глава кабміну.

За його словами, повернути Wizz Air до Молдови стало можливим завдяки постійним зусиллям влади щодо забезпечення нових міжнародних зв’язків та стимулювання економічного розвитку.

“Молдова – безпечний і привабливий напрямок. Тільки за останні 2 місяці в Міжнародному аеропорту Кишинева почали працювати нові авіакомпанії з новими рейсами до Тель-Авіва, Афін і Баку”, – переконаний Речан.

Прем’єр зазначив, що ті компанії, які вже працюють у Молдові, збільшили кількість рейсів і пропонують дедалі вигідніші ціни для пасажирів.

Нагадаємо, з 1 грудня 2022 року авіакомпанія Wizz Air закрила свою операційну базу в Кишиневі на невизначений термін, але не припинила польоти – лише літаки компанії перестали базуватися в Молдові. Причиною закриття операційної бази в Кишиневі стали російські ракетні обстріли, які порушували повітряний простір Республіки Молдова.

А згодом з березня 2023 року WizzAir повністю призупинив виконання рейсів з Кишинева посилаючись на міркування безпеки повітряного простору в регіоні.

Поділитись
Зараз читають