Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болградському районі рівень злочинності має тенденцію зменшуватися

14 Березня 2024 15:45
Олександра Сергєєва
В Болградському районі рівень злочинності має тенденцію зменшуватися

Під час сесії Болградської районної ради керівник Болградської окружної прокуратури Євген Бахчиванжи та заступник начальника Болградського районного відділку поліції ГУНП в Одеській області Сергій Ряпов розповіли, чи знизився рівень злочинності у 2023 році в порівнянні з попереднім 2022 роком. Про це повідомили у пресслужбі Болградської районної адміністрації. 

Ситуація склалася неоднозначна, адже в деяких аспектах спостерігається зниження кількості випадків, а у деяких – суттєве збільшення. 

Так, кількість зареєстрованої інформації з ознаками кримінального правопорушення у 2023 році збільшилася майже втричі: з 989 випадків до 2323. Однак кількість заяв і повідомлень від громадян про правопорушення суттєво зменшилася. 

У судовій системі також спостерігається позитивна тенденція зменшення кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи. У порівнянні з 2022 роком вона зменшилася на 11,5%. Загалом кількість кримінальних правопорушень знизилася на 2%, однак кількість кримінальних проступків навпаки збільшилася на 1,5%.

Загалом до відповідальності притягувалися 126 людей за нетяжкі злочини, та 272 людей – за тяжкі. Зазначається, що кількість зареєстрованих особливо тяжких злочинів зменшилась на 16,7%, з чого можна зробити висновок про те, що рівень злочинності у районі має тенденцію зменшуватися. 

Поділитись
Зараз читають