Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Болграді затримали водія мопеда, який систематично роз’їжджав по місту напідпитку 

У Болграді затримали водія мопеда, який систематично роз’їжджав по місту напідпитку 

Порушником ПДР виявився 39-річний місцевий мешканець, який вже не вперше притягується до відповідальності за подібні правопорушення. Про це повідомили у поліції.

Правоохоронці затримали зухвалого водія під час патрулювання вулиць міста. Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження перевірки на драгері відмовився.

На прохання поліцейських показати водійське посвідчення, чоловік також не погодився, бо не мав документів. З’ясувалося, що чоловіка в цьому році вже притягували до відповідальності за аналогічні правопорушення. Тоді йому довелося сплатити штраф у розмірі 20400 гривень, але чоловік не став на шлях виправлення і продовжив надалі їздити напідпитку та наражати на небезпеку себе та оточуючих. 

За перебування п’яним за кермом незареєстрованого мопеда і без водійського посвідчення та ще й вчинене повторно на чоловіка склали одразу три протоколи. Через деякий час з’ясувалося, що напередодні затримання чоловік притягувався ще й за хуліганство – перебуваючи на одному з проспектів у місті, висловлювався нецензурною лайкою в бік перехожих.

Суд об’єднав їх в одне провадження, визнав чоловіка винним у вчиненні усіх чотирьох правопорушень та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 40800 гривень з вилученням транспортного засобу. 

Поділитись
Зараз читають