Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканка Болграда вступилась за людину з інвалідністю і потрапила на лаву підсудних: як таке сталося?

09 Квітня 2024 17:25
Олександра Сергєєва
Мешканка Болграда вступилась за людину з інвалідністю і потрапила на лаву підсудних: як таке сталося?

Жінка заступилася за людину в кріслі колісному, яку ображала опікунка. У пориві емоцій вона відштовхнула жінку-опікунку від крісла, від чого та впала та сильно травмувалася. “Захисницю” притягнули до відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості по необережності. Про це “Махала” дізналася з судового реєстру. 

Подія сталася у жовтні 2023 року у місті Болград. Підсудна прийшла до своєї знайомої, яка працювала доглядальницею у жінки з інвалідністю, і вони разом вирішили трохи випити.

Обвинувачена на суді розповіла, що коли жінка з інвалідністю сказала, що їй потрібно змінити підгузок, п’яна доглядальниця почала на неї кричати та матюкатися. Побачивши це гостя обурилася, та вирішила вступитися за беззахисну жінку. Вона спочатку штовхнула приятельку, від чого та впала на землю, а потім сіла зверху та декілька разів вдарила її по обличчю.

Підвестись з підлоги господарка будинку не змогла через сильний біль у нозі. Вона викликала швидку допомогу, яка забрала її до лікарні із закритим переламом гомілки зі зміщенням уламків та вивихом ступні.  

Підсудна також додала, що шкодує про скоєне і просить не позбавляти її волі, адже вона працевлаштувалася, намагається заробляти на життя та виховує трьох малолітніх дітей.

З боку потерпілої події розвивалися іншим чином. Вона розповіла, що під час розпивання напоїв вона сказала приятельці, що їй пора додому годувати дітей. Це обурило обвинувачену і саме через це вона й штовхнула господарку. Проте, зі свого боку потерпіла не наполягає на суворому покаранні, але просить, щоб підсудна відшкодувала витрати на лікування. 

Суд дослухав усі сторони справи та призначив жінці покарання у вигляді 200 годин громадських робіт.

Поділитись
Зараз читають