
Подія сталася вчора ввечері, 21 червня, біля однієї з багатоповерхівок міста. Дитину, яка лежала біля будинку, помітила сусідка. Саме вона викликала на місце медиків та правоохоронців. Про це повідомили у поліції.
Попередньо встановлено, що хлопчик випав із вікна квартири на третьому поверсі п’ятиповерхового будинку, де проживає разом із родиною. Медики госпіталізували дитину з численними тілесними ушкодженнями. Наразі хлопчик перебуває в лікарні, йому надають необхідну медичну допомогу.
За словами матері, перед тим як син заснув, вона відчинила вікно в його кімнаті навстіж для провітрювання.
Правоохоронці встановлюють усі обставини нещасного випадку. Зазначається, що родина раніше не перебувала на обліку в соціальних службах чи правоохоронних органах.