Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ВОРОГ НА ПІВДНІ КРАЇНИ ЗАЗНАЄ ЗНАЧНИХ ВТРАТ

28 Серпня 2022 09:37
Тетяна Терзі
ВОРОГ НА ПІВДНІ КРАЇНИ ЗАЗНАЄ ЗНАЧНИХ ВТРАТ

«Ніч в Одеській області пройшла без сигналів повітряної тривоги та без обстрілів. Дякуємо нашим силам оборони, що продовжують виконувати поставленні бойові завдання та проводять заходи з бойової підготовки. До речі, протягом минулого дня було знищено два боєприпаси часів Другої світової війни, тому інколи в регіоні доводиться чути певні звуки, але, прошу вас, перш за все, реагувати на сигнали повітряної тривоги. Про все інше ми вам розкажемо. Імовірність нанесення ракетних ударів, на жаль, залишається дуже високою, тому що ворог приготував у Чорному морі як мінімум 3 ракетоносії – два надводних і один підводний човен. Сумарний залп може становити до 20 «калібрів», але це не означає, що у ворога вони зараз є. Тим більше що на південному напрямку наші хлопці добряче б’ють вражину, знищують систему управління та системи логістики», – розповів у своєму ранковому зверненні речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук.

Так, за даними оперативного командування «Південь», за минулий день нашою армійською авіацією нанесено 3 удари по 2 опорних пунктах противника на Херсонщині: у Солдатському і Олександрівці, по району зосередження живої сили, озброєння та техніки у Високопіллі.

Ракето-артилерійськими підрозділами в рамках реалізації вогневих завдань підтверджено втрати ворога в кількості 35 рашистів. Також знищено гаубицю «Мста-Б», самохі‌дну артилері‌йську гарма‌ту «Но‌на», 9 одиниць броньованої та автомобільної техніки, 2 склади боєприпасів в Дудчанах та Давидовому Броді і 1 польовий пункт боєпостачання у Воскресенському. Остаточні втрати ворога дорозвідуються.

Дізнатися як пройшла минула ніч можна тут.

Поділитись
Зараз читають