Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В ОДЕСІ ВСТАНОВЛЯТЬ ІНСТАЛЯЦІЮ, ПРИСВЯЧЕНУ ДІТЯМ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

20 Серпня 2022 18:00
Тетяна Терзі
В ОДЕСІ ВСТАНОВЛЯТЬ ІНСТАЛЯЦІЮ, ПРИСВЯЧЕНУ ДІТЯМ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

В Одесі планують встановити інсталяцію “Дитинство.2022”, що присвячена дітям, які загинули під час повномасштабної війни. Про це повідомили в Одеській ОВА.

За офіційними даними від початку бойових дій в Україні загинула 361 дитина, ще більше отримали поранення різного ступеню важкості. Новонароджені, ще не народжені, діти «сонця», малюки, які мріяли вирости та розфарбувати світ фарбами своїх мрій.

Інсталяція складатиметься зі 118 протитанкових установок, які будуть розміщені на площі перед будівлею Одеської обласної військової адміністрації, на проспекті Шевченка. На верхніх швелерах будуть розташовані перевернуті солдатські каски, в яких висадять квіти.

«Це – фундамент духовності, який навіть в таких жорстких реаліях буде проростати світлими фарбами. Діти спільно з художниками додадуть фарб, розмалюючи «горщики» для квітів улюбленими кольорами, емоціями та враженнями», – пояснили в ОВА.

За словами автора інсталяції Андрія Любова, цей проєкт – ода головним речам, символ сенсу нашої боротьби з російським агресором. Кожна квітка символізує дитину, у якої війна забрала життя. Проєкт сповнений алегорій, метафор, але найголовніше, він нагадає кожному про те, що нам є за що боротись.

Поділитись
Зараз читають