З нагоди Дня журналіста Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди українським працівникам медіа та членам родин представників ЗМІ, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення Росії.

Максим Мединський

Глава держави висловив подяку всім журналістам, які впродовж 103 днів цього вторгнення та восьми років війни Російської Федерації проти України талановито, людяно й від щирого серця виконували свою роботу як у кадрі, так і поза ним. 

«Не хочеться говорити зайвих слів і забирати ваш час. Я думаю, що журналісти краще за всіх знають, що таке ціна слова і ціна часу. Особливо в цей складний час для нашої держави – час війни», –

сказав Володимир Зеленський.

Президент вручив державні нагороди за вагомий внесок у розвиток журналістики, високий професіоналізм та сумлінну працю.

Він також зазначив, що з 24 лютого через збройну агресію Росії в Україні загинули 32 працівники українських та іноземних медіа. Президент поіменно згадав кожного з них; присутні вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Серед нагороджених був  і наш земляк, уродженець м.Болграда Максим Мединський. Він нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Нагороду отримала дружина Максима – Тетяна.

Нагадаємо, Максим загинув 29 квітня під Харковом внаслідок артилерійського обстрілу. Його поховали 12 травня в селі Ксаверівка Гребінківської громади Київської області. 7 червня – 40 днів, як він загинув. Пам’ятаймо нашого героя!

Фото зі сторінки Офісу Президенту і соціальних мереж