Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОХОВАЛИ ГЕРОЯ З БОЛГРАДУ МАКСИМА МЕДИНСЬКОГО

13 Травня 2022 11:08
Тетяна Терзі
В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОХОВАЛИ ГЕРОЯ З БОЛГРАДУ МАКСИМА МЕДИНСЬКОГО

12 травня в селі Ксаверівка Гребінківської громади Київської області провели в останню путь Максима Мединського, який загинув наприкінці квітня у Харківській області, захищаючи Україну від роzzійської агресії.

«Від імені всієї нашої родини щиро дякую мешканцям рідного села Максимової дружини Тетяни, бійцям тероборони, настоятелю місцевої церкви, старості Ксаверівки та поселковому голові Гребінківської громади. Ви прийняли нашого сина, як рідного, зустріли його прах на колінах і щиро подякували за те, що він поклав життя, захищаючи Україну та кожного з нас.

У вашому селі це вже друге з дня широкомасштабного вторгнення рашистів поховання загиблого в боях за вільну Україну її захисника. Хай воно буде останнім, а всі бійці повернуться додому з Перемогою живими та неушкодженими, щоб відбудовувати нашу державу, народжувати та виховувати дітей, жити щасливим життям», – написав на своїй сторінці в Фейсбук батько загиблого Сергій Мединський.

Жителі громади на колінах зустріли прах Героя. В Гребінковській громаді був оголошений День жалоби.

  «Я виховав його Українцем… у мене в житті були два Максими: батько і онук. Батька вбила в 1945 фашистська наволоч, онука в 2022 – рашистська нечисть», – сказал дідусь Максима.

Ці слова багатьом запали в душу. Також друзі загиблого героя висловили побажання, щоб в Болграді з’явилася вулиця імені Максима Мединського, всіяна квітами, які він дуже любив.

Нагадаємо,  Максим Мединський, народився 22 березня 1989 року в місті Болград, за освітою журналіст, закінчив Київський університет Шевченка. У 2014 році Максим добровільно вступив до лав ЗСУ та вирушив на захист України у складі 79-ї Миколаївської десантно-штурмової бригади та протягом року боронив Україну у різних гарячих точках Донбасу.

24 лютого 2022 року, не вагаючись, він знову пішов виконувати свій військовий та громадських обов’язок задля захисту України вже у складі 95 Житомирської десантно-штурмової бригади.

29 квітня 2022 року Максим героїчно загинув під час артилеристського обстрілу в Харківській області. У нього залишилася родина -дружина і трирічна донька, батько Сергій, мама Тетяна, сестра.

Фото з соціальних мереж

Підготувала Тетяна Терзі

Поділитись
Зараз читають