Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

УКРАЇНЦІВ ПРОСЯТЬ З 17:00 ДО 22:00 ОБМЕЖИТИ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИКИ

10 Жовтня 2022 15:45
Ганна Ковальова
УКРАЇНЦІВ ПРОСЯТЬ З 17:00 ДО 22:00 ОБМЕЖИТИ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИКИ

В Офісі Президента України закликали громадян обмежити використання електроенергії сьогодні в період з 17:00 до 22:00. про це заступник керівника ОП Кирило Тимошенко повідомив у своєму Телеграм-каналі.

“Внаслідок сьогоднішнього обстрілу рашистів, переконливо просимо всіх, за можливості, сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії”, — зазначив він.

За словами Тимошенка, такі заходи допоможуть пройти критичні навантаження українських електромереж.

Нагадаємо, вранці 10 жовтня російські війська вдалися до масованих обстрілів усієї України, спрямованих проти цивільного населення. Під ворожими ударами опинилися, зокрема, Київ, Хмельницький, Львів, Житомир, Дніпро, Харків, Кривий Ріг й інші населені пункти.

Загалом, за даними Міністерства оборони України, у ході масованої атаки росія випустила 83 ракети, 43 з них знешкодити сили протиповітряної оборони.

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що електропостачання відсутнє у 5 областях України: Львівська, Полтавська, Сумська, Харківська та Тернопільська, в інших електропостачання порушено частково.

У фракції партії “Слуга народу” заявили, що сьогодні, 10 жовтня, через ракетні удари росіян по великій кількості електростанцій та підстанцій на енергетику Україну чекає один із найскладніших вечорів.

Поділитись
Зараз читають