Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ВОРОГ ЗАВДАЄ МАСОВАНИЙ РАКЕТНИЙ УДАР ПО УКРАЇНІ. ВИПУЩЕНО БЛИЗЬКО СТА РАКЕТ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

10 Жовтня 2022 11:14
Ганна Ковальова
ВОРОГ ЗАВДАЄ МАСОВАНИЙ РАКЕТНИЙ УДАР ПО УКРАЇНІ. ВИПУЩЕНО БЛИЗЬКО СТА РАКЕТ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Станом на 10:46 по всій території Україну ворог випустив 75 ракет! Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в своєму телеграм-каналі.

“Країна-терорист російська федерація завдає масованих ракетних та авіаційних ударів по території України, застосовує ударні БПЛА. Зранку агресором випущено вже 75 ракет. 41 з них знешкоджено нашою ППО. Збройні Сили роблять все можливе, щоб захистити співгромадян. Однак ворожа атака триває. Закликаю всіх знаходитися в укриттях!”, – повідомив Головнокомандувач.

Сигнал повітряної тривоги лунає по всій Україні з 07:04.

Станом на 10:40 в Одеській області силами протиповітряної оборони збито три ракети та п’ять дронів-камікадзе. Небезпека з повітря все ще зберігається, триває бойова робота. Прошу усіх мешканців області знаходитись в укриттях до окремого розпорядження. Про це повідомив керівник Одеської ОВА Максим Марченко.

ЗМІ повідомляють про вибухи майже у всіх областях країни. Багато великих міст залишися без світла та води. Ворог б’є по об’єктах критичної інфраструктури.

“Ранок важкий. Маємо справу з терористами. Десятки ракет, іранські «Шахіди». У них дві мішені. Енергообʼєкти – по всій країні. Київщина і Хмельниччина, Львів і Дніпро, Вінниця, Франківщина, Запоріжжя, Сумщина, Харківщина, Житормирщина, Кіровоградщина, південь.
Вони прагнуть паніки й хаосу, хочуть знищити нашу енергосистему. Вони безнадійні.
Друга мішень – люди. Спеціально обрали такий час і такі цілі, щоб завдати якнайбільше шкоди. Сьогодні будьте в укриттях. Завжди дотримуйтеся правил безпеки. І завжди памʼятайте: Україна була до того, як зʼявився цей ворог, Україна буде й після нього”,
– повідомив у відеозверненні Президент України Володимир Зеленський.

В мережі з’явилася приблизна карта атак ворога.

Станом на 11:00 пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і місті Києві. Зараз частина областей знеструмлені. Потрібно бути готовими до тимчасових перебоїв зі світлом, водопостачанням, зв’язком. Про це повідомив Прем’єр-Міністр Денис Шмигаль.

Станом на 11:34 ворог випустив по Україні 83 ракети! 43 з них було збито. Про це повідомила Ганна Маляр, заступниця Міністра оборони України.

❗️Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України всі заклади освіти муніципальної форми власності працюватимуть дистанційно до 14.10.2022 року.

12:11 в Одеській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській, Харківській та Донецькій областях ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ.

Поділитись
Зараз читають