Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

НІЧ НА ОДЕЩИНІ ПРОЙШЛА СПОКІЙНО

03 Вересня 2022 09:32
Тетяна Терзі
НІЧ НА ОДЕЩИНІ ПРОЙШЛА СПОКІЙНО

«Чергову добу ми з вами розпочали під сигнали повітряної тривоги. Ворог намагається активізувати повітряну розвідку не лише над Одещиною, а й над Миколаївщиною, та територією тимчасово окупованої Херсонщини, де намагається проводити певні контрнаступальні дії. Але наші хлопці вдало відбивають ворожі атаки та потихеньку роблять те, що мають зробити. Росія наразі використовує нашу інформаційну тишу для відвертих інформаційних вкидань. І робить це дуже невдало. Нічого в них не виходить» – розповів речник начальника Одеської ОВА Сергій Братчук у своєму ранковому зверненні.

«В одному з районів Одещини відповідними фахівцями заплановано контрольований підрив боєприпаса часів Другої Світової війни. Не лякайтеся! А от на сигнал повітряної тривоги – реагуйте!» – додав він.

За його словами в морі чатують ракетоносії з сумарним залпом – 16 «калібріб». Але ситуація може змінюватися щогодини.

«Чорноморський флот російської федерації все ще мріє про те, аби нас атакувати. Але мріяти і реалізовувати, як кажуть у нас в Одесі, це дві великі різниці» – сказав С. Братчук.

Ситуація на фронті на Херсонському напрямку залишається контрольованою. За данними оперативного командування «Південь», за минулу добу взято в полон 3 рашиста, захоплено 2 танки Т-62, бойову машину десанту, БТР-82, а також багато колективної й стрілецької зброї з боєкомплектом.

Нашою авіацією нанесено 22 удари, а ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 400 артилерійських завдань.

Засвідчено виключення із списків потенційної потужності «довгої армії світу» 106 рашистів та шість десятків одиниць ворожої техніки, серед них 14 танків Т-72 та 62, гаубицю «Мста-Б», авіадесантну самохідну артилерійсько-мінометну установку, 2 реактивні системи залпового вогню “Ураган”, 3 гармати-гаубиці 152-го калібру, мобільний міномет 120 калібру, 2 безпілотних розвідники та 35 одиниць авто-бронетехніки.

Читайте також: минула ніч в Одеській області пройшла спокійно.

Поділитись
Зараз читають