Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканці Рені створили Петицію про надання полеглому воїну-земляку звання Герой України: як підписати?

03 Лютого 2024 16:00
Олександра Сергєєва
Мешканці Рені створили Петицію про надання полеглому воїну-земляку звання Герой України: як підписати?

Днями на сайті Президента України зʼявилася петиція з проханням присвоїти полеглому воїну з міста Рені Власову Володимиру звання Героя України. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Старшому сержанту Власову на момент загибелі було 25 років. Він обіймав посаду інспектора прикордонної служби 3 категорії-номер обслуги третьої секції мобільних мінометів першого вогневого відділення мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування №1, 11 прикордонного загону в/ч 2382.

Відомо, що Володимир у 2019 році добровільно підписав контракт з Держприкордонслужбою. В мирному житті був дуже спокійним та врівноваженим. У вільний від роботи час захоплювався спортом та підтримував здоровий спосіб життя. На роботі ж був дуже відповідальним вірним та завзятим.

29 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курдюмівка Донецької області життя захисника обірвалося. Без єдиного сина залишилась мати, без коханого нареченого залишилась наречена, без батька залишився нещодавно народжений син.

18 січня 2024-го воїна провели в останню путь та поховали в рідному місті на Алеї слави.

“Всі хто його знав можуть відгукнутись про нього тільки з позитивними словами. Він ніколи не говорив як йому важко та страшно він був мужнім та сильним завжди був позитивним навіть в останні моменти свого життя. Володимир із честю виконав обовʼязок щодо захисту своєї держави. Відстоюючи та захищаючи право на наше з вами безпечне життя, він віддав найцінніше – своє життя, щоб ми жили у вільній країні”, – йдеться в тексті петиції.

Підписати петиція можна за посиланням.

Поділитись
Зараз читають