Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Плакало навіть небо: у Рені провели в останню путь загиблого на Донбасі Власова Володимира (Фото)

19 Січня 2024 10:00
Микола Григораш
Плакало навіть небо: у Рені провели в останню путь загиблого на Донбасі Власова Володимира (Фото)

18 січня стало в Рені днем загальної скорботи. Жителі міста провели в останню путь свого земляка Володимира Власова, який віддав життя 29 грудня минулого року, захищаючи Україну.  17 січня він повернувся додому «на щиті». Загиблому воїну було 25 років.

На прощання з Володимиром, який служив у прикордонних військах і загинув неподалік Бахмута, під селищем Курдюмівка Донецької області, прийшло багато людей. У місті добре знали молодого воїна та його сім’ю. Мешканці Рені були вражені тим, що сталося. Разом з побратимами загиблого вони живим коридором супроводили труну з тілом від міського моргу до Свято-Вознесенського собору на площі, де теж зібралися люди, які тримали в руках державні прапори України. Біля собору процесія зупинилася, люди підходили до труни, висловлювали підтримку мамі, рідним та близьким загиблого. Багато хто не стримував сліз. Плакало навіть небо: в цей момент почався дрібний дощ.

Труну з тілом Володимира Власова занесли до головного ренійського храму, де відбулося відспівування. У цей час люди біля собору обговорювали між собою те, що трапилося, добрим словом відгукувалися про молодого чоловіка та його сім’ю, проклинаючи жорстоку війну, яка відбирає стільки молодих життів, і агресора, який її розв’язав.

Після жалобного богослужіння процесія вирушила на міський цвинтар. Траурну процесію по вул. Вознесенській ренійці зустрічали живим коридором з розгорнутими в руках жовто-блакитними прапорами та схиливши коліна.

На цвинтарі на честь загиблого воїна пролунав гімн України та збройовий салют. Державний прапор, яким була покрита труна, побратими акуратно склали та вручили сім’ї загиблого Героя. Представник ЗСУ, який виступив із прощальним словом, зазначив, що наша країна тримається саме завдяки таким хлопцям та їхній сміливості.

«Україна обов’язково переможе, настане мир, і Володимир з небес спостерігатиме і радітиме, як ми живемо та процвітаємо. Він за це поклав своє життя. Вічна йому пам’ять та велика подяка. Слава Україні! Героям слава!», – сказав  військовослужбовець.

Поховали Володимира Власова на Алеї слави.

Поділитись
Зараз читають