Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Рік Дракона: як правильно підготуватися до святкування та які кольори принесуть удачу та успіх

31 Грудня 2023 11:00
Олександра Сергєєва
Рік Дракона: як правильно підготуватися до святкування та які кольори принесуть удачу та успіх

Символом Нового року, згідно із Східним календарем, стане Зелений Дерев’яний Дракон. Він є п’ятим у циклі з 12 тварин, які з’являються в китайському зодіаку. Дракони асоціюються з мудрістю і знаннями, силою і владою, багатством і процвітанням. Про те, як тварина опікуватиметься нами у 2024 році і кому пощастить у цей час, розповість “Махала”.

Коли розпочнеться рік, та що із собою принесе?

Рік Зеленого Дерев’яного Дракона розпочнеться 10 лютого 2024-го та закінчиться 28 січня 2025 року. 

Дракон – міфічна істота, якої – на відміну від інших знаків китайського астрологічного календаря – не існує в реальній природі, його можна зустріти тільки в казках, билинах та кіно. Незважаючи на грізний вид тотема, роки, яким він протегує, як правило, проходять мирно. Підсилить цей чинник стихія року – Дерево – до того ж, не те, яке осипається, а молоде, що зеленіє, що говорить про цей період як час високого гуманізму, коли на перший план у світі вийде людина, а не політичні чи економічні інтереси.

Яка стихія є символом 2024 року?

За китайськими віруваннями, з кожним знаком зодіаку пов’язана одна або кілька з п’яти стихій (Дерево, Вогонь, Земля, Метал і Вода). Дракон уособлює стихії Землі та Дерева.

Земля — це баланс інь та янь, жіночого та чоловічого начал. Вона асоціюється з такими якостями, як терпіння, вдумливість, практичність, працьовитість і стабільність. У циклі співіснування стихій вважається, що земля контролює воду, запруджуючи або поглинаючи її. Земля утворюється з попелу вогню, а метал збіднює її, висмоктуючи всі мінерали, і висушуючи вологу.

Дерево ж є символом нового начала. Цей елемент означає зростання і прогрес. Дерево також вважається джерелом Вогню, що символізує креативність та інновації.

Яким буде рік Зеленого Дерев’яного Дракона

Рік Дракона важко назвати спокійним – він із тих, які не дають нудьгувати, що може нести в собі як позитив, так і негатив. Але саме дерев’яний Дракон – як найвеселіший і доброзичливіший – навряд чи приготує неприємні сюрприз, швидше навпаки: якщо феєрверки – то лише святкові, якщо салюти – то переможні. 

У взаєминах між людьми багато що стане на свої місця – як кажуть, будуть розставлені крапки над “і”. Навколишні скинуть маски, внаслідок чого ті, кого вважали за друзів, можуть виявитися ворогами, і навпаки. Астрологи часто називають такий процес негативним, що виходить від Дракона, але з таким судженням не варто поспішати: незважаючи на тимчасові неприємні емоції, він, швидше, є позитивним, оскільки дозволяє не обманюватися надалі. У рік Дракона також підвищується емоційне тло, але тут все залежить від самої людини: якщо тримати нерви під контролем, вони не стануть причиною неприємних подій.

Які кольори принесуть удачу та успіх у 2024 році?

Звісно, головним кольором року стане зелений. Він символізує розквіт природи та енергійний початок нового життя. Це колір відродження та зцілення, гармонійно перегукується із сутністю Дерев’яного Дракона. Він вказує на те, що 2024 рік стане роком нових процвітаючих амбіцій. 

Також щасливими кольорами є похідні від елементів Землі та Дерева, а саме — смарагдовий і жовтий.

А от сині відтінки Дракону не до душі, як і занадто похмурі кольори — чорний або сірий.

У чому зустрічати Новий рік 2024?

Оскільки Дракон не любить рутини та повсякденності, краще вибрати для цього свята максимально яскраве та привабливе вбрання.

Також можна додати цікаві брошки, браслети, намисто, сукню з паєтками або стразами. Через те, що дракон має слабкість до блискучих речей, до тих, хто порадує символ року таким вбранням, він буде особливо прихильний.

Як прикрасити будинок та що поставити на стіл?

Що стосується оздоблення будинку чи квартири, воно повинно бути яскравим та святковим. Можна використати багато блискучих прикрас і різноколірних гірлянд, на ялинку слід повісити дерев’яні іграшки, серед яких найбільшою має бути фігурка Дракона. 

Готувати потрібно різноманітні частування, але, як не дивно, тут Дракон надає перевагу простоті. Тож на стіл варто поставити страви з круп, яблук та свіжу зелень.

Довідково:

Повний цикл Східного календаря складає 60 років, тому символи повторюються тільки один раз в шістдесятиріччі. Таким чином, попереднім роком Зеленого Дерев’яного Дракона був 1964, а наступним буде аж 2084 рік.

Поділитись
Зараз читають