Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ЗАМІСТЬ ВІДОМОГО ВИННОГО ФЕСТИВАЛЮ «BOLGRAD WINE FEST» БОЛГРАД ЗАПРОПОНУВАВ ТУРИСТАМ «BOLGRAD WINE QUEST»

15 Листопада 2022 14:54
Ганна Ковальова
ЗАМІСТЬ ВІДОМОГО ВИННОГО ФЕСТИВАЛЮ «BOLGRAD WINE FEST» БОЛГРАД ЗАПРОПОНУВАВ ТУРИСТАМ «BOLGRAD WINE QUEST»

Якщо не можна провести вже відомий на всю Україну винний фестиваль, то можна запропонувати гостям новий туристичний продукт. Так вирішили в Болграді. До Дня виноградаря та винороба туристичні оператори Одещини разом із підприємцями Болградського району, учасниками проєкту «Дороги вина та смаку Української Бессарабії» разом з ідейним натхненником винного фестивалю Сергієм Мойсеєнком підготували новий туристичний маршрут – «Bolgrad wine Quest».

Три туристичні групи відвідали Болградський район. В одній із груп були переселенці з Миколаєва та Херсона, які зараз тимчасово проживають в Одесі. До Болграда приїхали також одесити та жителі Ізмаїла.

Вперше туристичною локацією стало село Баннівка. Тут гостей не лише зустріли хлібом-сіллю, а й ознайомили із виробництвом вина в домашніх умовах, показали місцевий музей, виступ знаменитих кукерів, а також провели до магазину молочної продукції, яку випускає місцеве сільгосппідприємство.

Після цього туристичні групи розділилися. Хтось поїхав ознайомитися з роботою крафтової сироварні «Щедра околиця» у с.Табаки, а хтось на підприємство «Екофарм» у Болграді, яке виробляє продукцію з винограду – у них якраз з’явилися нові три продукти, можна було продегустувати та купити. Також можна було продегустувати та купити чотири види меду у Семена Баурди з Медового центру у Болграді.

А ще на гостей чекало винне казино від Олексія Овчиннікова, який переніс свій бізнес до Болграда з колись окупованого, а тепер звільненого Херсона.

Закінчилося свято для всіх гуртів у с.Каракурт, де було сито-п’яно та колоритно. В албанському селі гостей зустрічав Сергій Пейчев. Тут туристи куштували страви національної кухні. Для них албанські, болгарські та гагаузькі пісні та танці виконали учасники самодіяльності Каракуртського Будинку культури.

«Так, йде війна. Але президент сказав, що економіка має працювати. До того ж це підтримка місцевих підприємців та виробників продукції», – зазначив Сергій Мойсеєнко.

На всіх локаціях частину коштів підприємці передали на потреби ЗСУ.

Тетяна Терзі

Фото Тетяни Димнич, Семена Баурда

Поділитись
Зараз читають