Вже в цьому місяці українські винороби представлять свою продукцію під брендом “Wines of Ukraine” на одній з найбільших міжнародних виставок вин ProWein-2023 у Дюссельдорфі. Серед них є виробники з Бессарабії.
Міжнародна виставка вин пройде 19-21 березня в Дюссельдорфі. Участь українських виноробів на цьому заході стане можливою завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
“Українські вина вже неодноразово брали участь у ProWein. Але вперше Асоціація крафтових виноробів України, котра є ініціатором створення бренду Wines of Ukraine та координує розвиток української виноробної галузі та підвищує конкурентоспроможність українських вин на міжнародному рівні, представить відвідувачам виставки ширшу перспективу українського виноробства“, – зазначили в пресслужбі Програми USAID.
Україну в цьому році представлятимуть:
Beykush Winery (Миколаївщина)
Father’s Wine VВ (Тернопільщина)
Виноробня князя Трубецького (Prince Trubetskoi Winery) (Херсонщина)
Chateau Chizay (Закарпаття)
Stakhovsky Wines (Закарпаття)
Крафтова виноробня Biologist (Київщина)
Виноробня Колоніст (Одещина / Південна Бессарабія)
Villa Tinta (Одещина / Південна Бессарабія)
My Wine by Eduard Gorodetsky (Одещина)
46 Parallel Wine Group (Одещина)
Ганна Ковальова
Фото зі сторінок у Фейсбуці ТМ “Villa Tinta” та ТМ “Колоніст“.