Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В СЕЛІ ВЛАДИЧЕНЬ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ МЕШКАНЦІ ОБ’ЄДНАЛИСЯ, ЩОБ ОБЛАШТУВАТИ ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ

29 Липня 2022 18:05
Тетяна Терзі
В СЕЛІ ВЛАДИЧЕНЬ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ МЕШКАНЦІ ОБ’ЄДНАЛИСЯ, ЩОБ ОБЛАШТУВАТИ ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ

Село Владичень розташоване на березі озера Ялпуг, тут відкриваються мальовничі краєвиди. Тому не дивно, що у місцевих жителів є улюблені місця відпочинку.

Так, при в’їзді в село, є спуск, який веде до озера, тут є гарна тінь, що дають дерева, є галявини, де часто збираються на різні заходи. Трохи далі є два джерела. Вода, природа, гарна компанія – запорука гарного настрою.

Нещодавно гарну локацію облаштували місцеві жителі двома великими та двома маленькими столами, чотирма лавками, встановили два мангали та змайстрували чотири місця для казанів. Тепер тут стало ще зручніше проводити час, готувати смачні бессарабські страви.

Ініціативу щодо облаштування проявив Ілля Колєв. Він родом з Владичені, та вже більше 10-ти років проживає в Одесі. Через військовий стан зараз переважно знаходиться в рідному селі.

«Раніше ми тут часто збиралися святкувати літні дні народження, просто відпочити, і привозили з собою необхідні меблі. Зараз я вирішив, що було б добре, встановити все на місці», – розповідає Ілля.

Залучившись підтримкою місцевих жителів, які допомагали з замовленням будівельного матеріалу, доставкою та, звісно, встановленням, вдалося реалізувати ідею. Загалом витрати склали більше 10 тис. гривень.

Ілля розказав нашому виданню, що у планах має ще облаштувати джерела, для цього вже спілкувався з майстром з сусіднього села Виноградівка, також звертався до сільської ради, щоб побудувати туалет. Крім того, його підтримав керівник місцевого сільхоз господарства в ініціативі вирівняти дорогу до локації.

«Я вже бачив тут гостей з Котловини, Болграду і радий тому, що місце тепер стане ще популярнішим серед гостей. Вірю, що все буде зберігатись в такому ж стані, і моя дитина потім буде пишатися, що її тато це зробив і також в майбутньому буде тут збиратися зі своїми друзями», – впевнений Ілля.

Чоловік налаштований дуже позитивно, його мотивує місцева молодь, яка відгукнулася на заклик допомогти. 

«Це робиться для всіх і, думаю, що це тільки початок. Можливо, хтось також підтримає нашу ідею і зробить для свого села чи міста щось корисне», – закликає Ілля.

Староста села Марія Ігнатова зазначила, що для маленького села та його жителів, це значимий внесок. 

«Приємно знати, що є люди, яким не байдуже майбутнє рідного села. Висловлюємо щиру подяку тим, хто приймав участь в благоустрої зони відпочинку – це Ілля Колєв, Федір Кацарський, Олександр Сайтарли, Микола Сайтарли, Михайло Дерментлі, Олексій Скрипнік,  Артем Сайтарли та всім, хто допомагав», – написала у Facebook Марія.

В такий складний для країни час  вчинки, щодо покращення умов на батьківщині, єдність нашого народу дає надію на мирне життя, на те, що майбутнє в нас буде і ми будемо ще щасливішими.

Тетяна Манолова

Поділитись
Зараз читають