Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ВСТАНОВЛЯТЬ ГЕНЕРАТОРИ НА ВЕЖАХ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ: ДЕТАЛІ

19 Січня 2023 13:03
Ганна Ковальова
В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ВСТАНОВЛЯТЬ ГЕНЕРАТОРИ НА ВЕЖАХ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ: ДЕТАЛІ

Аби в Болградському районі в умовах відсутності електропостачання або повного блекауту, мобільний зв’язок продовжував свою роботу, найближчим часом на вежах «Київстару» будуть встановлені генератори.

Така домовленість була досягнута сьогодні під час зустрічі керівництва району з представником мобільного оператора «Київстар», повідомляє Болградська районна військова адміністрація

Генератори будуть встановлені на вежах в Болградській, Василівській, Криничненській та Кубейських громадах. У РВА пообіцяли, що в майбутньому буде досягнено домовленостей стосовно встановлення відповідного обладнання й в інших громадах району.

Сьогодні вже розпочаті роботи по встановленню автономних джерел живлення.

Після того, як генератори будуть встановлені на вежах, мобільний зв’язок від Київстару повинен буде безперебійно працювати у вищезгаданих громадах.

Нагадаємо, що в Україні працює національний роумінг між усіма операторами. Для того, щоб ним скористатися, потрібно в налаштуваннях смартфона вимкнути автовибір мережі. Як це зробити?

🔷 Android
Налаштування → Мобільна мережа → Оператор → знайдіть та оберіть доступну мережу Vodafone UA, UA-Kyivstar, lifecell, 3Mob

🔷 iOS
Параметри → Стільникові дані → Вибір мережі → знайдіть та оберіть доступну мережу Vodafone UA, UA-Kyivstar, lifecell, 3Mob

Якщо зареєструватися не вдалося, спробуйте ще раз або виберіть іншу мережу. Перезавантажте телефон та повторіть.

Раніше інтернет-видання “Махала” повідомляло, що в Україні через російські атаки на енергетичну інфраструктуру продовжуються проблеми з мобільним зв’язком. Найважча ситуація – у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях. Також серйозні труднощі є на Одещині та Черкащині.

Ганна Ковальова

Фото Болградської ОВА

Поділитись
Зараз читають