Вже цієї п’ятниці, 24 лютого о 17.00 після невеликої перерви, відбудеться чергове засідання Клубу Солодкої Мови. Зустріч пройде як завжди, в приміщенні “Медового центру”.
Про це повідомила волонтерка з Болграду, організаторка клубу української мови Оксана Кілафли на своїй сторінці в Фейсбуці.
“Дні стали довшими, трохи потепліло і ми з Наталею та Семеном Баурда чекаємо всіх бажаючих у Медовому центрі, що на проспекті Соборному”, – сказала Оксана.
Тема засідання дуже актуальна – Масляна.
▪️ Коли масляна 2023: дата та як святкувати сирний тиждень
“Там де я народилася, нема ритуалів зі спалюванням опудала та скаканням через вогонь. Тому домашнє завдання на цей раз – розказати про Масляну, про ваші дитячі спогади, про традиції, рецепти страв до свята (млинці – смакота!), вірування та забобони пов’язані ним. Словом все, що душа забажає!”, – анонсувала Оксана.
Нагадаємо, мовний клуб розпочав свою роботу в вересні минулого року. На засіданнях всі охочі спілкуються українською мовою, вивчають її та грають в різноманітні навчальні ігри. Взимку зустрічі були вимушено поставлені на паузу через те, що в приміщенні Центру холодно. Але з приходом весни клуб знову відчиняє свої двері для однодумців.
Минулого тижня подібний клуб за інтересами запрацював й в Арцизі. Докладніше про це інтернет-видання вже писало раніше.