Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ШКОЛЯРІ ЗБИРАЛИ ГРОШІ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК РАКЕТНОГО УДАРУ

21 Січня 2023 11:13
Ганна Ковальова
В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ШКОЛЯРІ ЗБИРАЛИ ГРОШІ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК РАКЕТНОГО УДАРУ

Наприкінці минулого року учні Прямобалківського ліцею під час благодійного ярмарку «Зимова рапсодія» зібрали 6 тисяч гривень. Школярі та адміністрація закладу вирішили передати кошти дітям з сімей, які постраждали від ракетного удару, нанесеного ворогом по місту Арциз 5 грудня.

Як повідомили в Арцизькій міській раді, вчора в Арцизькій міській публічній бібліотеці діти зустрілися, аби познайомитися один з одним, поспілкуватися та передати зібрані кошти.

Служба у справах дітей Арцизької міської ради спільно з бібліотекою влаштували для дітлахів розважальний захід та тематичні майстер-класи. Під час заходу учні Прямобалківського ліцею передали зібрані гроші арцизьким дітлахам на придбання канцелярії до нового навчального семестру, а також передали продуктові набори від Арцизької міської ради.

«Саме підтримкою, взаємодопомогою та людяністю і славиться український народ. Дякуємо дітям села Прямобалки за щирі серця та адміністрації школи за допомогу та гідне виховання маленьких українців», – підкреслила керівник Служби у справах дітей Олена Чебан.

Ганна Ковальова

Поділитись
Зараз читають