Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Арцизькій арт-галереї представили мистецтво дітей і збирали подарунки і кошти для ЗСУ

22 Грудня 2023 14:57
Олександра Сергєєва
В Арцизькій арт-галереї представили мистецтво дітей і збирали подарунки і кошти для ЗСУ

В Арцизькій арт-галереї відбулося урочисте відкриття різдвяної виставки “Ой радуйся, земле” вихованців КЗ “Арцизька художня школа”. Про це повідомляє «Махала» із посиланням на пресслужбу міської ради.

До виставки учні школи під керівництвом викладачів – Тамари Ткач, Олександра Ткача, Володимира Афанасьева, Івана Нєнова, Вікторії Нікітіної – підготували картини зимової тематики.

Творчість юних художників була різноманітною –  снігові пейзажі,  затишок домашнього каміну,  зимові птахи,  колядники.

Захід розпочався з хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих воїнів, які відстоювали незалежність України. Одночасно з виставкою в арт-галереї проходило дві благодійні акції – “На виставку прийди і подарунок принеси” та “Разом до перемоги”. До акції “Разом до перемоги” доєдналися вихованці ЗДО N5 “Росинка” та Кам’янського ЗДО “Колосок” Арцизької міської ради.

Перша акція передбачала збір подарунків для дітей-сиріт Арцизької громади. В спеціально поставлену скриньку біля входу в галерею кожний бажаючий міг покласти подарунок.

Акція “Разом до перемоги”  передбачала продаж картин і збір коштів на підтримку воїнів ЗСУ.

Директорка Арцизької художньої школи Олена Фрунзе привітала присутніх з наступаючими святами і вручила дітям грамоти, які вони здобули на різних конкурсах у першій половині навчального року.

На відкритті виставки виступили вихованці Арцизької школи мистецтв, а  із своїми вокально-інструментальними номерами і, навіть, зі справжнім вертепом. Виставка триватиме до 5 січня 2024 року.

Фото Арцизької міської ради

Поділитись
Зараз читають