Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Торги завершено: хто та за скільки відремонтує дитячий садок у смт Березине Болградського району

05 Грудня 2023 18:00
Олександра Сергєєва
Торги завершено: хто та за скільки відремонтує дитячий садок у смт Березине Болградського району

Сьогодні, 5 грудня, завершився тендер на капітальний ремонт дитячого садка в смт Березине, що розташований на вул. Виноградна, 51. Про це повідомляє «Махала» з посиланням на Prozorro.

Не дивлячись на те, що прийом пропозицій на участь у тендері було призначено на 29 листопада, понад тиждень тендер знаходився на перевірці й лише сьогодні його офіціально завершили.

Заявка на участь надійшла лише від одного підрядника, який і став переможцем. Тож, дитячий садок за 18 785 131,77 відремонтує ТОВ “БЕССАРАБІЯСТРОЙ”. Зазначимо, пропозиція переможця на 37 тисяч нижча, ніж стартова ціна.

«Бессарабіястрой» було зареєстровано понад 7 років тому. Адресою компанії вказано село Богданівка Тарутинської громади. Підприємство спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових споруд. Останні роботи, які виконував підрядник – капітальний ремонт покрівлі Красненського ліцею Тарутинської селищної ради та капітальний ремонт Серпневського ліцею Тарутинської селищної ради.

Роботи з ремонту дитячого садка у селищі Березине підрядник має завершити до 1 червня 2024 року. Що саме буде зроблено, «Махала» повідомляла раніше.

Головне фото демонстративне

Поділитись
Зараз читають