Під час проведення санкціонованих заходів у 55-річного жителя села Успенівка правоохоронці виявили 183 куща конопель з ознаками культивування і дбайливої обробки. Він  ховав зілля на присадибній ділянці від сторонніх очей та пекучого сонця під спеціально спорудженими навісами.

Чоловік пояснив: «Врожай» мав збирати для власного вживання. 

 

«В рамках провадження, розпочатого за фактом посіву та вирощування конопель за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України, вилучене зілля поліцейські направили на експертизу. Після надходження її результатів поліцейські вирішуватимуть питання про притягнення фігуранта до відповідальності.  Чоловіку загрожує штраф від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років», – розповів начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Також 28-річний мешканець Шабської громади облаштував на своєму подвір’ї теплицю, де вирощував коноплі – дбайливо обсапував, підв’язував та поливав. Тепер чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.

Викрили правопорушника співробітники поліції під час оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мак».

Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури правоохоронці провели обшук за місцем мешкання фігуранта. В ході санкціонованих заходів вилучили кущі наркомісткого зілля та подрібнену наркотичну речовину. Речові докази направили на експертизу. 

Зі слів чоловіка, згубне зілля він вирощував для власного вживання. Дізнавачі кваліфікували дії громадянина як незаконний посів та вирощування конопель, передбачені частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України. Її санкція передбачає покарання штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.