Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

«ОБІЛЕЧУВАВ» РИБАЛОК НА РІЧЦІ ДУНАЙ: ЗА КОРУПЦІЮ СУДИТИМУТЬ ІНСПЕКТОРА ЧОРНОМОРСЬКОГО РИБПАТРУЛЯ

23 Січня 2023 16:14
Ганна Ковальова
«ОБІЛЕЧУВАВ» РИБАЛОК НА РІЧЦІ ДУНАЙ: ЗА КОРУПЦІЮ СУДИТИМУТЬ ІНСПЕКТОРА ЧОРНОМОРСЬКОГО РИБПАТРУЛЯ

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно інспектора одного з відділів рибоохоронного патруля Чорноморського басейнового управління Держагентства меліорації та рибного господарства за фактом корупції (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, інспектор одержав 20400 грн хабаря за вирішення питання про непритягнення підприємця, який займається рибним промислом, до відповідальності за незаконний вилов риби у річці Дунай в Ізмаїльському районі на Одещині.

Встановлено, що ділок налагодив злочинну схему з систематичного одержання хабарів від рибалок у розмірі 9 тис грн на тиждень, за вилов червонокнижних видів риб (осетра чи білуги) – 50 % від вартості риби і 30% вартості ікри або частину виловленої риби.

За ці кошти чоловік обіцяв забезпечити безперешкодну риболовлю та запевняв у своїй спроможності, при необхідності, вирішити будь-яке питання з прикордонниками, співробітниками водної поліції та іншими інспекторами рибоохорони.

Правоохоронці затримали інспектора безпосередньо після одержання чергового траншу.

Поділитись
Зараз читають