Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

НА КРИТИЧНО ВАЖЛИВИХ ОБ’ЄКТАХ БОЛГРАДУ ЗАПУЩЕНІ ПОТУЖНІ ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ

27 Жовтня 2022 14:26
Ганна Ковальова
НА КРИТИЧНО ВАЖЛИВИХ ОБ’ЄКТАХ БОЛГРАДУ ЗАПУЩЕНІ ПОТУЖНІ ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ

Напередодні запровадження графіків стабілізаційних відключень електроенергії на шести об’єктах критичної інфраструктури в Болграді було здійснено налагоджувальні роботи для запуску нових модернізованих дизельних генераторів. Про це повідомляє міська рада.

«Насамперед було здійснено запуск генератора на очисних спорудах Болграда. Оскільки саме цей об’єкт не може ні на хвилину залишатися без подачі світла. Також під’єднали ще п’ять насосних станцій – водопровідні та каналізаційні. Тепер їм не страшні відключення електроенергії, а всьому місту колапс, який міг би бути без цього обладнання», – розповів директор комунального підприємства «Горводоканал» Анатолій Ільченко.

Нагадаємо, ще минулого місяця до Болграду було доставлено закуплені за рахунок місцевого бюджету шість потужних дизельних генераторів серії «Professinal», розроблених британськими інженерами у 2015 році, як лінійка високоякісних, але недорогих електростанцій, розрахованих на широку сферу використання.

Їх монтаж здійснили працівники КП «Горводоканал», а представники фірми, які приїхали спеціально, – запустили їх для безперебійної подачі води населенню міста та відведення нечистот.

Зазначимо, що на придбання цих шести дизельних станцій було виділено понад 4 мільйони гривень.

Також в липні у КНП «Болградська районна лікарня» встановили генератори змінного струму, які спроможні забезпечити автономне функціювання усього медзакладу. Ці генератори Болградська лікарня отримала в якості подарунка від Офісу Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні

Поділитись
Зараз читають