Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканці Болграду безкоштовно обміняли понад 1700 старих лампочок. Де ще можуть зробити обмін жителі району?

21 Лютого 2023 17:00
Ганна Ковальова
Мешканці Болграду безкоштовно обміняли понад 1700 старих лампочок. Де ще можуть зробити обмін жителі району?

На початку лютого в філії “Укрпошти”, що розташована в Болграді, розпочався обмін лампочок старого зразка на нові енергоощадні лампи. Це була єдина точка видачі в Болградському районі. Відсьогодні лампи з’явилися в поштових відділеннях міста Арциз, смт Тарутине, селах Березине та Серпневе.

Про це повідомив начальник відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Болградської РВА Аркадій Радулов.

Він зазначив, що до вищезазначених відділень в населених пунктах району доставлено майже 2 тисячі енергоощадних ламп для обміну.

Загалом, в місті Болград вже обмінені 1503 стандартних ламп (з цоколем Е-27) та 218 ламп з вузьким цоколем (типу Е-14).

«Побутові лампи розжарювання, які будуть надходити в результаті обміну до відділень АТ «Укрпошта» Болградського району, будуть доставлятися до відділення АТ «Укрпошта» м. Ізмаїл, де будуть зберігатися до подальшої утилізації», – пояснив судьбу лампочок Аркадій Радулов.

Нагадаємо, 30 січня офіційно стартувала програма ЄС та Уряду України для населення з обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи. В рамках програми передбачається заміна до 50 млн ламп розжарювання, що має зекономити державі електроенергії зіставно потужності одного блоку середньостатичної атомної електростанції, адже LED-лампи споживають у 8 разів менше електроенергії за звичайні лампи старого зразка. Які умови обміну лампочок? Пояснювали тут.

Ганна Ковальова

Поділитись
Зараз читають