Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

МЕШКАНЕЦЬ БОЛГРАДУ ЗАПЛАТИТЬ ВЕЛИКИЙ ШТРАФ ЗА ТЕ, ЩО НАМАГАВСЯ ДАТИ ХАБАРЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ

26 Січня 2023 09:59
Ганна Ковальова
МЕШКАНЕЦЬ БОЛГРАДУ  ЗАПЛАТИТЬ ВЕЛИКИЙ ШТРАФ ЗА ТЕ, ЩО НАМАГАВСЯ ДАТИ ХАБАРЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ

Житель Болградського району отримав вирок суду за пропозицію неправомірної вигоди поліцейським. 35-річний правопорушник повинен сплатити 17 тисяч гривень штрафу.

Як повідомили в Національній поліції Одеської області, чоловік потрапив у поле зору працівників сектору реагування патрульної поліції в Болграді, коли їхав на мопеді без шолома. Під час перевірки також з’ясувалося, що двоколісник містянин не зареєстрував у встановленому законом порядку.

Щоб уникнути адміністративної відповідальності, яка передбачена частинами 5 та 6 статті 121 (порушення правил користування мотошоломами й керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим в Україні в установленому порядку) КУпАП, правопорушник почав пропонувати поліцейським хабар і навіть спробував залишити гроші в службовому автомобілі. 

На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала факт надання неправомірної вигоди службовій особі.

Слідчі висунули чоловіку обвинувачення в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України. Йдеться про пропозицію службовій особі надати їй неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за не вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує чи надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Розглянувши обвинувальний акт, скерований поліцейськими, суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 17 тисяч гривень штрафу.

Поділитись
Зараз читають