Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Мешканець Болграда постав перед судом за вирощування коноплі та виготовлення наркотиків 

25 Лютого 2024 15:45
Олександра Сергєєва
Мешканець Болграда постав перед судом за вирощування коноплі та виготовлення наркотиків 

Суд визнав чоловіка винним у вирощуванні наркотичних речовин та виготовленні їх без мети збуту та призначив йому покарання у вигляді штрафу. Скільки саме сплатить наркоаграрій, дізнавалася “Махала” з судового реєстру. 

Свою плантацію чоловік почав вирощувати у квітні 2023 року. Як він розповів, на його присадибній ділянці самосівом зійшли 16 рослин коноплі. Замість того, щоб знищити наркотичні рослини, чоловік почав за ними дбати: культивував їх та поливав, а після сам посадив ще три кущі. 

Через декілька місяців, коли кущі стали досить великими, чоловік зібрав листя та суцвіття, висушив їх та виготовив канабіс загальною вагою близько 250 грамів, який сам і вживав. 

Коли до нього навідались правоохоронці, вони знайшли у дворі 19 кущів коноплі, а у будинку 248 грамів наркотичної речовини. Усе це було вилучено у якості речових доказів. 

Чоловіка притягнули до відповідальності одразу за двома статтями: вирощування та виготовлення. На суді він визнав провину та щиро розкаявся у скоєному. 

Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 3 400 гривень за вирощування та 17000 гривень штрафу за виготовлення. Однак, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточним покаранням є штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Поділитись
Зараз читають