Дівчата, які зірвали тюльпани з клумб на проспекті Соборний, самі прийшли до садово-паркового господарства, попросили вибачення та принесли із собою тюльпани з цибулинами, замість зіпсованих. Про це розповіла спеціалістка з озеленення комунального підприємства «Горводоканал» Болградської міськради Людмила Леснікова.
“Дівчатка, які зірвали тюльпани, прийшли самі, щиро розкаялися та навіть принесли тюльпани з цибулинами, щоб висадити замість тих, які обірвали. Сказали, що це стало для них справжнім уроком — на все життя. Повага тим, хто здатен визнати помилку й виправити її. Це і є справжнє виховання — не карати, а вчити, не засуджувати, а підтримати крок до змін”, – поділилася Людмила Леснікова.
Нагадаємо, вчора Людмила Леснікова оприлюднила записи з камери відеоспостереження. На відео двоє дівчат обривають тюльпани, висаджені вздовж проспекту.
Фото Людмили Леснікової.