Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Активний відпочинок для молоді та малюків: у Павлівській громаді встановлюють майданчики (Фото)

02 Серпня 2023 15:53
Олександра Сергєєва
Активний відпочинок для молоді та малюків: у Павлівській громаді встановлюють майданчики (Фото)

У трьох населених пунктах Павлівської громади Болградського району встановили майданчики для воркаута, а у селі Павлівка з’явився ще й сучасний ігровий комплекс для малечі. Про це повідомили у Павлівській сільській раді. 

Щоб молодь громади проводила більше часу на свіжому повітрі та з метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя, у селах Вознесенка перша, Нові Каплани та Павлівка встановили спортивні майданчики для воркаута.

Воркаут – це вулична гімнастика, що передбачає виконання різноманітних вправ на вуличних майданчиках – шведських стінках, перекладинах, брусах чи на інших конструкціях. 

Облаштування сучасного простору для зайнять спортом має привернути увагу молоді та спонукати їх слідкувати за своїм здоров’ям та вести правильний спосіб життя. Адже здорові люди – то щасливі люди. 

Не обійшли увагою і наймолодших мешканців громади, які ще не доросли до брусів та перекладин. Для малюків у селі Павлівка встановили новий ігровий комплекс.

На майданчику уклали штучне покриття, аби знизити рівень травмування дітей під час активних ігор, а прилеглу територію привели до ладу: озеленили, зробили розмітку та уклали бордюри для визначення меж ігрової зони.

Майданчик вже «відчинив двері» для маленьких мешканців і отримав найпозитивніші відгуки як від дітлахів, так і від батьків. 

«Дякуємо за цей ігровий майданчик для наших діток! Немає нічого кращого, аніж дитячий сміх, щасливі оченята та непідробна радість. Нехай тут завжди звучить дитячий сміх і веселощі», – подякувала місцева мешканка Наталія Небога.

Діти – наше майбутнє, і зараз, особливо в умовах війни, потрібно не забувати дарувати їм справжні дитячі радощі, аби вони росли щасливими.

Поділитись
Зараз читають