Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На трасі Одеса-Рені тривають роботи з ремонту мосту: де саме

На трасі Одеса-Рені тривають роботи з ремонту мосту: де саме

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області майже завершило ремонт мосту біля села Миколаївка-Новоросійська. Про це повідомили у пресслужбі відомства. 

Дорожники вже завершують роботи з влаштування асфальтобетону на лівій частині, а після візьмуться робити праву частину мосту. 

Як зазначається, на мосту вже виконано досить великий комплекс робіт, а саме: заармували конструкцію мосту, влаштували монолітну залізобетонну плиту, вклали гідроізоляційний шар, влаштували деформаційні шви, облаштували систему водовідведення, зробили тротуар, встановили перила, укріпили несучу частину мосту, встановили перила та облаштували підходи.

Дорожники відмітили, що роботи виконуються виключно в межах експлуатаційного утримання та за сприятливих погодних умов. 

Довідково:

Автодорога державного значення М-15 Одеса-Рені (на м.Бухарест) – основна транспортна магістраль Одещини, що входить до міжнародного транспортного коридору. Це важливий стратегічний маршрут всієї країни, адже це економіко-логістичні “ворота” до річкових та морських портів, прифронтових областей та веде до контрольно-пропускних пунктів з державами-сусідами.

Поділитись
Зараз читають