Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Білгороді-Дністровському судитимуть прикордонників, які допомагали ухилянтам втекти з країни 

03 Квітня 2024 12:05
Олександра Сергєєва
У Білгороді-Дністровському судитимуть прикордонників, які допомагали ухилянтам втекти з країни 

Троє учасників схеми з переправлення військовозобов’язаних за кордон очікують суду під домашнім арештом, а ідейний надхненник та організатор злочинної групи втік за кордон – його оголошено в міжнародний розшук. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Півдня.

Правоохоронці викрили схему на початку минулого року. До складу злочинної групи входили військовослужбовці прикордонного загону, які за грошову винагороду «допомагали» військовозобов’язаним незаконно перетнути державний кордон України. 

За попередньою домовленістю, військовозобов’язані мали при собі підроблені тимчасові посвідчення з відміткою про зняття їх з військового обліку за станом здоров’я. Підкуплені прикордонники не проводили належну перевірку фальшивих документів та випускали чоловіків. 

Прокурори зібрали достатньо доказів для висунення військовослужбовцям обвинувачення за фактом сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон.

За скоєне їм загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Поділитись
Зараз читають