Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Посадовиця з Білгород-Дністровського отримала підозру за службову недбалість, збитки оцінили в 700 тис грн

31 Жовтня 2023 14:45
Олександра Сергєєва
Посадовиця з Білгород-Дністровського отримала підозру за службову недбалість, збитки оцінили в 700 тис грн

За процесуального керівництва прокурорів Білгород-Дністровської окружної прокуратури повідомлено про підозру посадовиці однієї з сільських рад Білгород-Дністровського району у службовій недбалості.

За даними слідства, у липні минулого року начальниця відділу освіти сільради уклала договір на виконання підрядних робіт з поточного ремонту протирадіаційного укриття місцевого закладу загальної середньої освіти та підписала акти приймання виконаних будівельних робіт, не проконтролювавши й не переконавшись у повноті фактично виконаних підрядником робіт. Протиправними діями посадовиця спричинила майже 700 000 грн збитків. Їй загрожує до трьох років обмеження волі.

Це не єдиний подібний випадок. В обласній прокуратурі повідомили, що загалом до суду направлено 18 позовів, предметом спору у яких є 18 об’єктів цивільного захисту загальною площею 3931 м кв місткістю 4470 осіб, з яких 9 – вже задоволено.

Навчальні заклади зобов’язали привести у придатний до використання стан 8 укриттів загальною площею 2150 м кв місткістю 2250 осіб, 1 укриття площею 117 м кв місткістю 140 осіб вже привели у стан готовності, інші позови перебувають на розгляді суду.

Поділитись
Зараз читають