Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Ренійській лікарні помер 9-річний хлопчик: лікарю загрожує вʼязниця

04 Березня 2024 11:18
Олександра Сергєєва
В Ренійській лікарні помер 9-річний хлопчик: лікарю загрожує вʼязниця

За фактом смерті дитини в Ренійській лікарні правоохоронці відкрили одразу два кримінальних провадження за статтями: неналежне виконання медичним працівником своїх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому та внаслідок недбалого чи несумлінного ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому та умисне вбивство неповнолітньої дитини. Про це повідомили у поліції. 

Слідство встановило, що 23 лютого мати 9-річного жителя Ізмаїльського району звернулась до сімейного лікаря в Ренійську районну лікарню, де хлопчику поставили діагноз «гостра респіраторна вірусна інфекція» та відпустили на амбулаторне лікування.

Вночі 27 лютого стан дитини різко погіршився і його госпіталізували спочатку до районної, а потім до обласної дитячої клінічної лікарні, де вранці 29 лютого він помер.

Наразі слідчі призначили судово-медичні експертизи, які повинні встановити причину смерті дитини. Повні обставини трагедії з’ясовуються. 

Якщо недбалість лікаря буде доведено, йому загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитись
Зараз читають