Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Спортсмен з Болградського району став переможцем Міжнародного турніру, який проходив днями в Єгипті

27 Лютого 2023 12:00
Ганна Ковальова
Спортсмен з Болградського району став переможцем Міжнародного турніру, який проходив днями в Єгипті

Одеський борець вільного стилю Василь Михайлов став переможцем рейтингового турніру «Ібрагім Мустафа», який проходив 24-26 лютого в єгипетській Александрії. Ще один борець Семен Радулов посів 5-е місце у своїй ваговій категорії. Обидва спортсмени – уродженці Болградського району.

Про спортивну подію повідомили в відділенні Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Перемога за 35 секунд до закінчення сутички

27-річний Василь Михайлов у фіналі категорії «до 86 кг» він в напруженій боротьбі переміг американця Західа Валенсію – 8:6. Перемогу Василю приніс прийом, проведений за 35 секунд до закінчення сутички. Суддя його оцінив у два бали. Відзначимо, що перша трихвилинка завершилася з рахунком 6:6. Тренерами Василя є Магамед Магдієв та Віталій Пєтков.

Відзначимо, що Василь вперше виступав в новій для себе категорії. Упродовж спортивної кар’єри (у змаганнях серед дорослих), враховуючи Олімпіаду-2020, він боровся в категорії «до 74 кг», після чого перейшов до ваги «до 79 кг», зокрема виграв чемпіонат України-2022, а також відбір на чемпіонат Європи-2023, який відбувся 10-11 лютого на олімпійській базі в Конча-Заспі.

У Семена Радулов історія на Чемпіонаті дещо інакша. Він боротьбі за третє місце у категорії «до 74 кг» поступився Мітчеллу Файнсільверу (2:7) і посів у підсумку 5-е місце.

Нагадаємо, що і Василь, і Семен візьмуть участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться в Загребі (17-23 квітня).

Загалом на турнірі в Єгипті чоловіча збірна України з вільної боротьби завоювала 5 медалей (1 золоту, 2 срібні, 2 бронзові) та посіла друге місце в командному заліку. А жіноча збірна здобула 7 нагород (2-2-3) та стала кращою командою турніру.

Поділитись
Зараз читають