Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Понад два роки не був вдома: у Вилкове повернувся захисник Зміїного Олег Чернишов

09 Березня 2024 15:07
Ганна Ковальова
Понад два роки не був вдома: у Вилкове повернувся захисник Зміїного Олег Чернишов

Додому у рідне місто Вилкове після тривалої реабілітації повернувся захисник острова Зміїний Олег Чернишов, який був звільнений з російського полону під час останнього обміну.

Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням на виконком Вилківської міської ради.

31 січня Україна провела з Росією ювілейний п’ятдесятий обмін полоненими. В той день повернулось 207 українських оборонців, в тому числі й захисник Зміїного Олег Чернишов, який перебував в неволі з першого дня повномасштабного вторгнення.

Олег Чернишов – військовослужбовець Ізмаїльського прикордонного загону. Напередодні початку повномасштабного вторгнення Олега відрядили на острів фахівцем із радіозв’язку. Саме там чоловік разом з побратимами зустрів російських окупантів.

Трохи більше ніж 23 місяці Олег провів у неволі. Увесь цей час за його повернення додому боролися дружина, донька, батьки та рідні. Після повернення в Україну Олег понад місяць проходив реабілітацію у медичних закладах. Четвертого лютого інтернет-спільноту сколихнуло зворушливе відео зустрічі військового з донькою та дружиною, яке було опубліковане на сторінці “Захисники Зміїного”.

І ось нарешті, 8 березня захисник повернувся в рідне місто. Привітати воїна прийшли представники місцевої влади, рідні, знайомі та небайдужі земляки.

“Вітаємо Олега Чернишова з поверненням додому до рідних і близьких людей. Бажаємо Божого благословення, міцного здоров’я, сил, наснаги, мирного життя і родинного затишку, вдачі у майбутніх починаннях”, – зазначив Вилківський міський голова Матвій Іванов.

Поділитись
Зараз читають