Інтернет-видання Бессарабії

Без кавунів не залишимось: аграрії Одещини вирощують 2,5 тис. га «великих ягід»

Без кавунів не залишимось: аграрії Одещини вирощують 2,5 тис. га «великих ягід»

Херсонські кавуни були славетно відомі не лише в Україні, а й за її межами. Минулого року світ не зміг скуштувати кавуни з Херсону через окупацію регіону. 11 листопада ЗСУ відбили велику частину населених пунктів регіону, у тому числі місто Херсон. Тому у українців з’явилася надія цього літа нарешті скуштувати улюблену ягоду. На жаль, підрив Каховської ГЕС звів нанівець усі сподівання.  

Тому основним поставником кавунів цього року стане Одеська область. Про це повідомили в Одеській ОВА. Аграрії висадили баштанні культури на 3200 га, з яких 2500 га землі було виділено під кавуни, а 700 га під дині. 

Ягоди дуже стрімко ростуть – минулого тижня кавунчики були за розміром як аґрус, а на цьому тижні – вже як маленька диня. Ще трошки, і усі мешканці півдня зможуть поласувати смачними кавунчиками.

Кавун. Фото зроблене 01.07.23
Поділитись
Зараз читають