Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Завтра Ізмаїл проведе в останню путь військовослужбовця Ярослава Білинського, у якого зупинилося серце

Завтра Ізмаїл проведе в останню путь військовослужбовця Ярослава Білинського, у якого зупинилося серце

У пʼятницю, 26 січня, у місті Ізмаїл попрощаються із заступником начальника прикордонної застави з персоналу прикордонної комендатури швидкого реагування, старшим лейтенантом Ярославом Білинським. Про це повідомив міський голова Андрій Абрамченко.

Прощання відбудеться об 11.00 на вул. 3-й провулок Шевченка, буд. 12а. Після церемонії прощання захисника поховають на Алеї Слави на Новому цвинтарі.

Мешканцем Ізмаїла Ярослав став нещодавно, але дуже полюбив це місто. Він народився у 1993 році в Вінницькій області. Коли хлопцю було 9 років, родина переїхала до Одеси.

У мирному житті він був титулованим спортсменом з веслування на каное – мав “золото” і “срібло” чемпіонатів України та три золота Кубку України. У 2010 році Ярослав взяв участь у чемпіонаті Європи та отримав звання майстра спорту.

У 2011 його призвали на термінову військову службу до спортроти Внутрішніх військ України. Там він виступав за СТ “Динамо”, яке не залишав і після звільнення в запас. Тоді ж, у 2011 році, він представляв Україну на чемпіонатах світу та Європи. Загалом за свою спортивну кар’єру Ярослав отримав понад півсотні медалей різної гідності та безліч грамот.

Своє життя він хотів присвятити спорту, але коли Росія окупувала Крим та вторглася на Донбас, він взяв до рук зброю та пішов захищати рідну землю.

У 2014 році він вступив до лав Державної прикордонної служби України, брав участь в Антитерористичній операції по захисту східних територій України – служив в пункті пропуску «Довжанський».

У 2017 році молодий чоловік  твердо вирішив стати прикордонником і почав нести службу в Ізмаїльському прикордонному загоні.

У 2023 році Ярослав в складі прикордонної комендатури швидкого реагування виконував завдання з відсічі збройної агресії  в зоні активних бойових дій в межах Сватівського району Луганської області.

На початку січня 2024 року він приїхав додому на відпустку, а вже 23-го його життя обірвалось…вдома. Лиш нещодавно йому виповнилось 30 років та народилась друга донька.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та близьким з приводу передчасної загибелі воїна.

Поділитись
Зараз читають