Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Загиблі воїни з Ізмаїльського району нагороджені орденами “За мужність”

07 Лютого 2024 09:35
Ганна Ковальова
Загиблі воїни з Ізмаїльського району нагороджені орденами “За мужність”

Двоє військовослужбовців з Кілійської громади Указами Президента України нагороджені орденами “За мужність третього ступеня” посмертно. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням на Ізмаїльську районну державну адміністрацію.

Шостого лютого очільник Ізмаїльської РДА Родіон Абашев разом з Кілійським міським головою Вʼячеславом Чернявським передали державні нагороди родинам загиблих захисників.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність ІІІ ступеня» нагороджено:

  • Військовослужбовця десантно-штурмових військ в/ч А2582 солдата Махортова Артема Юрійовича, 1988 року народження, який загинув 26 серпня 2023 року в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.
  • військовослужбовця Сухопутних військ в/ч А2558 солдата Мозолєва Олексія Олексійовича, 1995 року народження, який загинув 22 лютого 2023 р. в Одеській обласній клінічній лікарні від осколкового поранення, отриманого 13 лютого внаслідок виконання бойового завдання в районі населеного пункту Снігурівка Миколаївської області.

Почесні нагороди отримали дружина Артема Ганна Махортова та мати Олексія Наталія Мозолєва.

«Розумію, що жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, і наш обов’язок – берегти пам’ять про них. Подвиг ваших синів, чоловіків та батьків будемо пам’ятати вічно, бо вони – Герої нашого часу! Впевнений, що завдяки таким хлопцям – сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є та буде! Героям Слава!» – зазначив під час вручення очільник району.

Поділитись
Зараз читають