Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

З полону повернувся захисник острова Зміїний із Рені Олександр Куртєв

03 Січня 2024 20:37
Микола Григораш
З полону повернувся захисник острова Зміїний із Рені Олександр Куртєв

Сьогодні з російського полону повернулося 230 українських воїнів та цивільних осіб, серед яких семеро захисників Зміїного, які потрапили у полон на самому початку широкомасштабного вторгнення в лютому 2022 року. Інтернет-виданню “Махала” стало відомо, що серед тих, хто повернувся, є 22-річний військовий медик з міста Рені Олександр Куртєв.

Майже два роки розлуки з батьками, коханою дівчиною та рідною країною. І ось, нарешті, все позаду!

Журналіст інтернет-видання «Махала» зв’язався з мамою воїна Катериною Куртєвою.

«Ми лише зараз увечері дізналися про обмін. Поки що конкретно нічого не можу сказати. Ми самі шоковані! Їдемо до Києва», – коротко повідомила Катерина.

Прізвища його побратимів, які сьогодні також повернулися додому, поки що невідомі. Але точно відомо, що попереду в хлопців – тривала реабілітація. У міру надходження нової інформації ми обов’язково будемо інформувати наших читачів.

Раніше інтернет-видання “Махала” писало історію Олександра Куртєва і розповідало, як його мама, кохана дівчина та вся родина усі ці місяці боролися за його повернення. Прочитати статтю можна за посиланням.

Нагадаємо, сьогодні відбувся найбільший обмін полоненими за кількістю повернутих оборонців від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Фото: Ярослава Хаджи в Instagram

Поділитись
Зараз читають