Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Вважався безвісти зниклим: на війні загинув 22-річний сержант ЗСУ з Рені Роман Маргаза

14 Березня 2024 17:04
Ганна Ковальова
Вважався безвісти зниклим: на війні загинув 22-річний сержант ЗСУ з Рені Роман Маргаза

Ренійська міська рада підтвердила загибель 22-річного мешканця міста, сержанта Збройних сил України Романа Маргаза з позивним “Лайтік”, який ще вчора вважався безвісти зниклим. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

“Захищаючи рідну країну від російських загарбників, загинув мешканець міста Рені Маргаза Роман Валерійович. Ренійська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі слова співчуття родині загиблого. Низький уклін та вічна пам‘ять Герою! Стосовно дати поховання буде повідомлено додатково”, – йдеться в повідомленні міськради.

У 18-річному віці Романа призвали на строкову службу до Національної гвардії. Там хлопець здобув військову спеціальність й після цього підписав контракт та навчався у місті Золочеві Львівської області, у кінологічній службі.

У грудні 2021 року у Романа завершився контракт, і він повернувся до Рені. Однак вже в березні 2022 року, після початку широкомасштабного вторгнення, хлопець повернувся на службу. Спочатку сержант Маргаза служив у Миколаївській області, але ні військову частину, ні точного свого розташування рідним не називав. Потім перевівся в інший рід військ і опинився у зоні бойових дій на Донеччині.

Востаннє Роман виходив на зв’язок із рідними 3 березня, а 9 березня матері хлопця Олені повідомили, що її син зник безвісти на Донецькому напрямку.

«Рома з дитинства був дуже швидким, спритним. У ньому було стільки енергії, постійно кудись поспішав. За характером він дуже веселий хлопець і дуже любив життя. Навіть коли він потрапив на найгарячіші точки фронту, він завжди казав: «Мамо, ти за мене не хвилюйся, мене не вб’ють, бо мене важко вбити, я не здамся». Отак він мене завжди підбадьорював, підтримував», – розповідала Олена Маргаза журналісту інтернет-видання «Махала».

Створити власну родину хлопець, на жаль, не встиг. У вічній скорботі залишилися мама, тато, старші брат, сестра і улюблена собака Хімера, яка разом з військовим несла службу та захищала Україну від російських окупантів.

Інтернет-видання “Махала” висловлює щирі співчуття родині Маргаза. Вічна слава воїну!

Поділитись
Зараз читають