Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулись 44 українці

26 Квітня 2023 13:39
Ганна Ковальова
Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулись 44 українці

Сьогодні в результаті обміну з полону повернулися ще 44 українці. Про це повідомляє координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

“Серед них 42 військових і двоє цивільних. З полону повертаються також двоє чоловіків, чиї дружини були звільнені Координаційним штабом під час попередніх обмінів. До ЗСУ належать 19 звільнених, до ДПСУ – 11, ВМС – 7, НГУ – 2, ТрО – 3. Серед наших вояків шестеро офіцерів та 37 солдатів та сержантів”, – зазначили в координаційному штабі.

Звільнені військовослужбовці воювали, зокрема, в Маріуполі, на донецькому, херсонському, харківському, луганському та сумському напрямках. Серед них чимало поранених та з наслідками важких тортур. Звільнено з полону також військового хірурга, який оперував поранених у військовому шпиталі в Маріуполі та організував масову медичну допомогу. Одному зі звільнених, командирові відділення, загрожував так званий «суд» з ув’язненням на тривалий термін. 

Загалом на 26 квітня з полону звільнено вже 2280 українців. У Координаційному штабі у взаємодії з Офісом Президента триває робота з підготовки наступних обмінів. Останній обмін відбувся на Великдень. Тоді додому повернулися 130 оборонців України.

Поділитись
Зараз читають