Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Сафʼянівській громаді простилися з 22-річним захисником

18 Лютого 2024 12:01
Ганна Ковальова
В Сафʼянівській громаді простилися з 22-річним захисником

Сафʼянівська територіальна громада провела в останню путь свого земляка, мешканця села Муравлівка, Владіслава Шестова. Про це повідомила пресслужба селищної ради.

Зовсім юний 22-річний матрос Владіслав Шестов, відчуваючи обовʼязок перед рідною країною, добровільно вступив до лав Збройних Сил України.

Місяць тому, під час невеликої відпустки, хлопець одружився. Завітавши до рідного села та школи, пообіцяв, що обов’язково повернеться живим та з Перемогою.

На жаль, не так сталося, як гадалося… 12 лютого життя воїна трагічно обірвалось поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області.

Добрий, порядний, чесний, відкритий, завжди готовий був прийти на допомогу – саме таким запамʼятають Владіслава рідні та знайомі.

Рідні, близькі, друзі, побратими, односельці, керівництво Сафʼянівської громади та Муравлівського старостинського округу зустрічали свого захисника навколішки, із прапорами та квітами у руках.

Живий коридор розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до храму Покрови Пресвятої Богородиці, де відбулось прощання з Владіславом та чин відспівування.

Після цього захисника поховали на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями.

Поділитись
Зараз читають