Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Його сила в доброму серці: мати військовополоненого з острова Зміїний Олександра Кардашова розповіла про біль та віру в світле майбутнє (Відео)

27 Серпня 2023 18:03
Софія Чебан
<strong>Його сила в доброму серці: мати військовополоненого з острова Зміїний Олександра Кардашова розповіла про біль та віру в світле майбутнє (Відео)</strong>

Олександр Кардашов народився, зростав, навчався, жив у рідному Болграді. Всі його пам’ятають як хлопця з добрим серцем. 

Хлопець з жагою до справедливості та свободи підписав військовий контракт за рік до повномасштабного вторгнення, бо вважав, що армія – це місце, де він повинен бути. 

Я була проти. Сашко переніс три важкі операції та має третю групу інвалідності, але це його не зупинило. Він виріс у родині військових, брав приклад з дідуся, батька та старшої сестри, яка теж зараз на передовій. Це було його усвідомлене рішення”, – згадує Тетяна Кардашова, мати військовополоненого.

Другого лютого 2022 року Олександра направили проходити службу на острів Зміїний. 24 лютого Росія підло розпочала повномасштабну війну, в цей день Олександр з побратимами опинилися в полоні ворога.

Я впізнала його по краю рукава, на якому я нашила йому українську символіку. У ЗМІ окупантів ми побачили Сашка та видихнули з полегшенням, дуже зраділи, що він живий. Вже півтора року він в полоні, дуже схуд та змінився. Дуже важко та боляче бачити свого сина в такому стані та не мати можливості допомогти”, – каже пані Тетяна.

Очі матері були наповнені сльозами весь час, поки вона розповідала про сина. Серце матері щемить від думки про стан Олександра.  Вона звертається до всіх, хто має можливість допомогти сину. 

Поділитись
Зараз читають