Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

«ЇХ ТАМ ПАЛКАМИ ЗАБ’ЮТЬ МІСЦЕВІ ЖИТЕЛІ», – КІМ ПРО ВИСАДКУ РОСІЙСЬКОГО ДЕСАНТУ ПІД ОДЕСОЮ

23 Січня 2023 18:35
Ганна Ковальова
«ЇХ ТАМ ПАЛКАМИ ЗАБ’ЮТЬ МІСЦЕВІ ЖИТЕЛІ», – КІМ ПРО ВИСАДКУ РОСІЙСЬКОГО ДЕСАНТУ ПІД ОДЕСОЮ

Якщо російські військові спробують висадити десант на Одещині, це буде для них самогубством, заявив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в ефірі «24 каналу».

Так, голові прифронтового регіону нагадали останні публікації у західних ЗМІ, в яких висловлюється припущення, що навесні росіяни можуть організувати наступ на Одесу, і навіть наведено карти зі стрілочками, як саме це може статися. Зокрема, одним із можливих сценаріїв розглядається висадка російського десанту під Одесою.

Кім відповів, що з військовими проводиться велика робота, під час якої відпрацьовуються навички відбиття атак противника та оборони своїх рубежів. Про цю роботу мало відомо, оскільки вона непублічна.

– Зараз нам легше вибудувати оборону з урахуванням набутого досвіду та досвіду військових, які весь цей час присікали спроби наступу. Адже ворог уже висаджував десант. Ми маємо резерви. Ми розраховуємо, що все буде відбито, – сказав голова Миколаївської ОВА.

Він вважає, що для росіян спроби висадитися малими групами і без важкої техніки на територію, де знаходяться українські військові, будуть схожі на самогубство.

– Бо якщо ми їхню важку техніку відбили тут, на суходолі, то їм нічого не світить, якщо вони висадяться. Їх там палками заб’ють місцеві жителі, коли приземлятимуться, – сказав миколаївський губернатор.

Джерело

Поділитись
Зараз читають