Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

СЕРГІЙ БРАТЧУК РОЗПОВІВ, ЧОМУ В ЧОРНОМУ МОРІ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ НЕМАЄ ВОРОЖИХ РАКЕТОНОСІЇВ

05 Листопада 2022 09:06
Ганна Ковальова
СЕРГІЙ БРАТЧУК РОЗПОВІВ, ЧОМУ В ЧОРНОМУ МОРІ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ НЕМАЄ ВОРОЖИХ РАКЕТОНОСІЇВ

Ніч в Одеській області пройшла спокійно, хоча ніч розпочалася під сигнал повітряної тривоги. Її було оголошено о 20:49 й тривала вона до 22:34. Але обстрілів за цей час не було. Небезпека була пов’язана з атакою дронів-камікадзе “Shahed-139” півдня України, які були збиті в небі Миколаївської області.

“Ситуація в Одеській області повністю контрольована. Сили оборони продовжують виконувати поставлені бойові завдання“, – повідомив у своєму ранковому зверненні Сергій Братчук, речник керівника Одеської обласної військової адміністрації.

В акваторії Чорного моря виконують завдання 7 кораблів та катерів ворожого флоту, які маневрують вздовж південно-західного узбережжя Криму. Носіїв крилатих ракет на чергуванні не зафіксовано.

“В угруповуванні Чорноморського флоту російської федерації не наявні ракетоносії з ракетами “калібр”. Але ми прекрасно розуміємо, що ворог ще не переможений. Він пішов поповнити свій боєкомплект і очікує свій час. Тобто ракетна та дронова загрози залишаються дуже на високому рівні”, – пояснив Сергій Братчук.

Нагадаємо, вчора в Чорному морі також жодного боєздатного ракетоносія для бойового чергування не знайшлось.

Ганна Ковальова

Поділитись
Зараз читають